שלום לכל מען דבעי,

קוראים לי אוסנת, וחבריי הטובים נוהגים לקרוא לי אוסי, ואתם גם יכולים לקרוא לי כך. אני כבר בת עשרים וחמש, ועוסקת מזה שנתיים בתור נערת ליווי. נתוני הגוף שלי מרשימים, אני די נמוכה אומנם, מטר שישים וארבעה סנטימטרים, אבל די רזה ובנויה היטב, יש לי שיער בלונדיני טבעי, כך נולדתי, ועיני ברקת נוצצות, עם סקרנות טבעית לחיים, ויש שיאמרו שאני ממש יפה, ובעיקר משפריצה סקסיות, מה שמאוד עוזר לי במקצוע שלי.

עם תחילת הקריירה שלי כנערת ליווי, הבהירו לי שאני חייבת לשכור לפחות אחת או שתי דירות דיסקרטיות בשרון. בהתחלה לא הבנתי למה, אבל הסבירו לי שבשביל לספק שירותי ליווי מקצועיים לגברים החל מגיל שמונה עשרה, אני חייבת שיהיו לי דירות דיסקרטיות ברעננה. אותן דירות דיסקרטיות ברעננה נועדו כדי להתכתב בהצלחה עם הצרכים של הלקוחות שלי. להעניק להם שירותי ליווי באווירה אינטימית, במקום שאינו גלוי לעין המתבונן, ושרבים הסיכויים שבהם הלקוח שלי לא ייתקל במישהו שהוא מכיר, או שהוא מכיר אותו, כמו שעלול לקרות בבתי מלון. דירות דיסקרטיות ברעננה שאני שוכרות מסוגננות בטוב טעם, עם ג'קוזי, אמבטיה מפוארת, מזגנים בכל חדר, ופינוק אמתי.

את עבודת הליווי שלי התחלתי בכך שתליתי כמה מודעות ברעננה, ליד דירות דיסקרטיות ברעננה ששכרתי. ההתחלה הייתה אומנם צולעת, והגיעו מעט מאוד לקוחות, מה שגרם לי להוריד מחירים באופן משמעותי, על מנת למשוך כמה שיותר לקוחות חדשים. לאט לאט, שמי הלך לפניי, קניתי לעצמי מוניטין לא רע בכלל בתור שדה במיטה, והתחילו להגיע אליי עוד ועוד לקוחות, שעם הזמן נהיו קבועים אצלי, וכמובן שהעליתי לכולם את המחירים. עברו הימים של המודעות ברחובות, הסתמכתי בפרט על השיווק מפה לאוזן, של עשרות לקוחות שהיו שבעי רצון מהשירות המקצועי שלי.

עם הזמן למדתי לקרוא את הלקוחות שלי כבר ממבט ראשוני. ידעתי מי הם ומה הם כבר למן ההתחלה, ומעולם לא טעיתי, עד שהגיע אליי לקוח שקראו לו אופיר. אופיר גרם לי על ההתחלה להחסיר פעימה מהלב. הוא היה גבר עוצמתי, נראה מצוין, ושידר שאפשר להישען עליו, כי הכתפיים שלו רחבות והוא יכול להכיל הכול, לא משנה כמה גרוע יהיה התרחיש.

מאוד מהר אופיר הפך ללקוח שהכי אהוב עליי. נהגנו להיפגש פעם אחת בחודש, ומצאתי את עצמי מתכוננת יותר מהרגיל לקראת הפגישה אתו. באחד המפגשים שלנו התוודיתי בפניו, והוא אמר לי שגם הוא כמוני כמוהו. עברנו לגור ביחד, באחת מן דירות דיסקרטיות ברעננה, עזבתי את עסקי הליווי, לא מיד, רק לאחרונה, והצהרנו על בלעדיות ביחסים שבינינו. איזה אושר צרוף…

By admin