שלום לכל אהוביי ויקיריי,

אני אידה, ואני כבר לא צעירה יותר מדי. התחלתי את עסקי נערות ליווי בבת ים לפני המון שנים, ולא אגיד לכם בפה שלם כי אני גאה במי שאני, אבל עברו הימים שאהיה נבוכה מכורח היותי חלק מכל אותן נערות ליווי בבת ים. בורכתי במתת אל של אישה שיש לה הכול. אני נראית פשוט עשר, מכל הבחינות. השיער שלי מדוגם, אני מתלבשת בשיא האופנה, יש לי כמה דירות דיסקרטיות שמשרתות אותי נאמנה בעיסוק שלי, של נערות ליווי בבת ים. נתוני הגוף שלי מרשימים למדי, ואני חיננית להפליא. רציתי לשתף אתכם במפגש עם הלקוח הראשון שלי, שקראו לו איטה.

לא אשכח את ההד המהדהד של עקבי הסטילטו שלי, אשר נלחצו על גבי המרצפות המפוארות של בית המלון הידוע לשמצה בעיר בת ים. נגעלתי ממה שאני עומדת לעשות, והרגשתי אכזבה גדולה לאן שהובילה אותי הדרך שלי בחיים. לא העזתי להישיר מבט לכיוון השוער האלגנטי בפתח בית המלון, כשהוא בירך אותי לשלום, כאשר חלפתי על פניו נבוכה, ממהרת למפגש.

השוער המטופח בכלל לא היה מודע לסצנה המשפילה שאני עומדת לעבור במלון בחדר מספר שלוש מאות חמישים ושלוש. הגעתי לחדר וחשכו עיניי. איטה היה מכוער מכפי שאפשר בכלל לדמיין. הוא היה שמן, והכרס שלו בצבצה מחוץ לחולצה הענקית שלו לכל עבר. הוא היה לבוש בצורה מזעזעת, ולא הצלחתי בכלל להבין למה כל הרע הזה קורה דווקא לי. יש המון נערות ליווי בבת ים שהמפגש הראשוני שלהן היה קסום, והן נוצרות אתן נוסטלגיות מרגשות לכל החיים. למה זה דווקא מגיע לי? כמה רע כבר עוללתי בחיים שזה נופל עליי ככה. איטה דרש שארד לו, ואני חנקתי את כבודי, ועשיתי זאת, ככלות הכול חוות הדעת הראשונית מהלקוח חשובה מאין כמותה. הסכמתי לכל הפטישים שלו, ובסוף המפגש הוא השליך עליי בבוז את הכסף, ויצא מהחדר במלון מבלי להגיד שלום בכלל.

דידיתי לקראת היציאה מהבית מלון, כאשר השוער הנחמד בירך אותי שוב לשלום, בהיותו ממש לא מודע לסצנה של השפלה שעברתי כעת. כל הגוף שלי רעד מכאבים. הכוס והישבן שלי, והפה שלי כמובן היו אטומים מכל החוויה המתעללת והמלוכלכת שחוויתי בשעה האחרונה. נכנסתי לחדר במלון כנערת ליווי סקרנית, אך עברתי חניכה גרועה, ששינתה לגמרי את חיי כאשר חציתי את הסמטה החשוכה, ונכנסתי למונית…

By admin