הי,

שמי אילנה, ואני נשואה לאילי מזה יותר מעשרים שנה. בדרך כלל באושר, אבל לא הכול ורוד. את המסע שלי בתור אחת מן נערות ליווי בירושלים התחלתי ממש בטעות. יד הגורל. ואתחיל מההתחלה. על פניו נראה שיש לי הכול בחיים. אני אשת הגביע של איש העסקים המיליארדר והמצליח בירושלים ובכל רחבי מדינת ישראל. אני מתגוררת בפנטהאוז רחב ידיים במרכז ירושלים, נוהגת ברכב ספורט לבן ואופנתי, ויכולה להתפנק בכל המותרות שהמון נשים היו רוצות לחלוק אותן בחיים שלהן. אני נראית מצוין. הגוף שלי נראה מדוגם ממש כמו שעון חול, עם תחתית גדולה בצורת אפרסק, והחזה שלי שופע וגדול במיוחד, ברור שהוא מנותח. אני שומרת באופן קבוע על כושר, ומרבה ללכת למכוני שיזוף. העיניים הירוקות שלי נוקבות וממש מחשמלות, שיערי ברונטי שופע וארוך, ויש לי ארשת של תמימות נאיבית, שיכולה להטריף כל גבר באשר הוא.

אני יודעת שיש לי המון מזל בהרבה מובנים, אך יש דבר שמרתיח אותי יותר מהכול. אני מתוסכלת מינית לגמרי. בעלי שיחיה מכור לעבודה שלו. ולא חשוב לו בכלל לספק אותי במיטה. והוויברטור נהיה החבר הכי טוב שלי בשנים האחרונות. ברור מאליו שאני יכולה למצוא מאהב שרמנטי, אבל מסיפורים של רבות מחברותי, לרוב העניינים מסתבכים, ולא הייתי רוצה לרדת ברמת החיים שלי. לא בא לי עוד מערכת יחסים, אני רק מאוד מעוניינת שידפקו אותי לפעמים במשנה מרץ.

חזרתי ממכון הכושר, והבחנתי על העץ בשכונה שליד ביתי במודעה ענקית. היא ממש משכה את עיניי, כאשר הכיתוב בה היה – "דרושות נשים שנראות טוב ושמושכות, שיהיו נערות ליווי בירושלים כחלק מהצוות הקבוע של סוכנות ליווי איכותית". משהו עקצץ בה, אבל היא החליטה להתעלם מהמודעה המפתה, ולהיכנס לביתה המפואר. ככל שהיא ניסתה, היא לא הצליחה שלא לחשוב איך זה יכול להיות חלק מצוות של נערות ליווי בירושלים. היא דמיינה את עצמה במגפי בוקרים, עם חולצה חושפנית, שזין גדול משפד אותה, והחזה הענק שלה מקפץ בהתלהבות ובזיעה רבה מלמעלה למטה. ובשלב הבא אילנה יצרה במוחה פנטזיה אמתית ומורכבת שבה ראתה את עצמה מוצצת לגבר סקסי, בזמן שאשתו מנקה את המטבח בחדר שליד.

היא כבר לא יכלה להתעלם מפרץ הרגשות שבעבע בה, נכנסה בחשאי לחדרה, וחייגה לסוכנות של נערות ליווי בירושלים. היא הציגה את עצמה בשם בדוי כמובן, ככלות הכול, כולם מכירים את בעלה בירושלים, ואמרה שאומנם היא כבר לא צעירה, אבל היא נראית מיליון דולר. וכבר שבוע אחרי זה היא הפכה לחלק בלתי נפרד מאותן נערות ליווי בירושלים...

By admin