נמסטה חברים יקרים,

קוראים לי אלינור, וכפי שבוודאי ניחשתם, לא מזמן חזרתי מטיול גדול בהודו. היה פשוט אדיר, נהניתי מכל רגע ורגע שם. אבל התפקיד קורא לי, ויש גבול לכמה חופש אפשר לקחת מחיי העבודה הכה תובענית שלי. אבל בואו ונתחיל מן ההתחלה. לא מזמן חגגתי ארבעה עשורים. כמו רבים וטובים, עברתי את משבר גיל הארבעים, ומכורח היותי אחת מן אותן נערות ליווי במרכז, שאלתי את עצמי – מי אני ולאן פניי מועדות. כל חיי המקצוע שלי בתור אחת מן נערות ליווי במרכז חלפו לנגד עיניי, וניסיתי לסכם את הפרק הזה בחיים שלי. והאמת היא, לא ראיתי עתיד מזהיר לפניי. להיות נערת ליווי בגילי זה להיות על זמן שאול. איזה גבר ירצה לזיין חתייארית? כל הגברים, גם המבוגרים ביותר, מחפשים לזיין פרגיות צעירות, שנראות טוב.

אומנם אני נראית מצוין, אבל עד מתי? התחילו לי כבר גלי החום והקור של גיל המעבר, ותיכף יפסיק לי גם המחזור החודשי, ואפילו אין לי ילדים. החלטתי לצאת להרפתקה של החיים שלי, ולנסות לדוג אבא בשביל הילד העתידי שלי. הדבר היחידי שעמד לפניי שאני יכולה לברר אצל הלקוחות הקבועים שלי. לרבים מהם אין בכלל ילדים, חלק מהם ממש מבוגרים, ובטוח חסר להם שאין להם ילדים. ומה שבטוח שאני לא צריכה תמיכה כלכלית, ברוך השם עבדתי המון שנים בתור חלק אינטגרלי מתוך נערות ליווי במרכז, וחסכתי המון כסף, מספיק בשביל שהנכדים שלי יחיו באושר ובעושר. וכך התנהל המיזם החדש שלי.

נפגשתי עם הלקוח שלי, שקראו לו אליסיה. אליסיה היה בן ארבעים ושבע. רווק מושבע, שלעולם לא התחתן ואין לו ילדים. הוא היה מיליונר, שעשה את הכסף שלו במו ידיו. אחרי שגמרנו להשתגל, אמרתי לו שאני רוצה לנהל שיחה רצינית. אליסיה אמר – "מה קרה אלינור, את מעלה את המחירים שלך? אין בעיה, רק תגידי כמה, ואשלם לך כמה שאת רוצה"? הנהנתי בראשי בשלילה, והטלתי עליו את הפצצה. "אני רוצה ילד ממך. אתה מוכשר, טוב לב, כשרוני ומצליח. מתאים לי שהילד שלי יהיה כמוך. אני מתחייבת בזאת, ואין לי בעיה להעלות את זה גם על הכתב, שאין לי כל דרישות כספיות ממך. ולא תהיה לך כל מחויבות שהיא כלפי הילד שייוולד לנו".

השתיקה שנוצרה הייתה ממש רועמת. לרגע חשבתי שעשיתי טעות, וייחלתי בכל לבי שרק לא אאבד אותו בתור לקוח. אליסיה קטע את הדממה, ואמר – "אליסיה, חביבתי. לא רק שאני מסכים, אני אהיה יותר מגאה לתת לתינוק את השם שלי. להיות שותף פעיל בגידול ובחינוך שלי, ולהרעיף עליו את כל העושר שלי. ככלות הכול, מה, אני אקח את כל ההון שלי לקבר אתי?"

לא הייתה מאושרת ממני, הלקוח הראשון בול פגיעה. נכנסתי להיריון וילדתי בן מקסים. שהפך מרגע לידתו למיליונר ונשא עמו שם של ייחוס…

By admin