שלום לכל הנוכחים ולכל הנוכחות,

קוראים לי איילה, אני בת שלושים וקצת, וכבר מעל לעשור אני חלק בלתי נפרד של נערות ליווי בחולון. אלוהים בירך אותי בשפע של טוב. אני נראית מצוין, גבוהה, חטובה, יפהפייה אמתית, וממש לא חסר לי כלום. אז למה בכל זאת אני אחת מן נערות ליווי בחולון? אתם בוודאי שואלים את עצמכם כעת. ובכן, החיים הובילו אותי לשם, ואין לי בכלל כל טענה ליקום, מה שצריך לקרות קורה, ככלות הכול זה מכתוב מראש, הלא כן? ובכן, רציתי לשתף אתכם בחוויה קצת שונה שעברתי לפני שנים ספורות, חוויה ייחודית ובהחלט חד פעמית, בכל אופן בשבילי.

אני לא משתייכת לאחת מן הסוכנויות של נערות ליווי בחולון, אני עובדת באופן עצמאי, כאשר אני שוכרת דירה דיסקרטית מפוארת בחולון, בת חמישה חדרים ובריכה צמודה, עם עוד שלוש שותפות, שגם הן נערות ליווי בחולון. אנחנו חולקות לפעמים את אותם הלקוחות, מחליפות בינינו כאשר למישהי מאתנו לא מתאים, אבל לא "משתגלות" ביחד.

בוקר אחד הטלפון הנייד שלי צלצל ממש מוקדם בבוקר. אחת הפריבילגיות של נערות ליווי בחולון היא לקום מתי שהיא רוצה, אפילו בצהריים, בעוד אנחנו קובעות לעצמנו אל לוח זמני העבודה שלנו. ניסיתי להתעלם מהצלצול המרגיז, ולא עניתי. אבל הוא לא הפסיק, ולרגע חששתי שקרה משהו למישהו קרוב אליי, ומנסים ליידע אותי. אז עניתי בקול מנומנם.

מהקו השני דיבר בחור צעיר ונמרץ, קראו לו איימי. לאחר חילופי כמה דברים סתמיים, סיפר לי איימי שיש לו חבר נפש, שקוראים לו איירון, והם רוצים מפגש מרובע. חשבתי שאני הוזה על הבוקר ואמרתי בקול גבוה – "מה אמרת???" איימי לא התבלבל, והסביר לי שהם שני צעירים ובתולים, ורוצים לעבור את "טקס החניכה" דווקא אצלנו, לאור השם הטוב שיצא לנו. בהתחלה התכוונתי לסרב לו לחלוטין, אבל לפתע זרקתי לאוויר – "אין בעיה, תצטרך לשלם על כל אחת מאתנו חמשת אלפים ₪, יענו ביחד עשרת אלפים ₪, כמה חשוב לכם לאבד את הבתולים שלכם היום?"

איימי ביקש להתייעץ לרגע עם איירון, ולאחר זמזומים ששמעתי ברקע, הוא חזר אליי ואמר – "סגור, בוא נלך על זה. מתי אפשר להיפגש?"

הייתי ממש בשוק. ככלות הכול, מעולם לא עשיתי את זה, והייתי מאוד סקפטית אם אחד מחברותיי נערות ליווי בחולון יסכימו לעסקה המטורפת הזאת. ביקשתי לחזור אליו עוד כשעה, והערתי את חברתי למקצוע אליהיל. היא מיד הסכימה, בעיקר בשל תג המחיר  הכה גבוה.

מפה לשם, עשינו מצווה, גאלנו שני בתולים מייסוריהם, והלכנו ישר למסע קניות מטורף בכיכר המדינה…

By admin